Aceto balsamico

Vínny ocot, balzamikový ocot, condimento, pravé balzamiko alebo tradičné aceto balsamico tradizionale patria k špičkovej svetovej gastronómii a my vám ponúkame tieto úžasné chuťové ohňostroje prírody. Koncentráciu chutí má na svedomí dlhé zrenie v sudoch alebo roky trvajúca prirodzená redukcia.

Aceto balsamico

12 ročné aceto balsamico v troch prevedeniach, každé dozrievalo v sude iného dreva a uchovalo si jedinečnosť konkrétnej dreviny.
29,90 
Moje obľúbené husté aceto balsamico. Tento balzam predstavuje spojenie pomaly vareného muštu zo slnkom sušeného hrozna a zrelého octu, ktoré spolu zrejú minimálne 12 rokov v storočných sudoch.
Od: 16,90 
Koncentrovaný hroznový mušt "Saba" dlho varený a redukovaný na otvorenom ohni. Je to hlavná zložka a základ pre Aceto Balsamico, k nemu sa pridáva dlhoročný vínny ocot.
11,90 

VYPREDANÉ

Aceto balsamico, IGP Modena - produkt dlhoročného zrenia a prirodzenej redukcie. Pomaly varený hustý hroznový mušť sa zmieša s vínnym octom zo storočných sudov a spolu zrejú v sudoch 8 rokov.
Od: 12,90 

VYPREDANÉ

Aceto balsamico di Modena IGP od Giuseppe Giusti, to je každodenné balsamico na prípravu dresingov a dochutenie omáčok, polievok a v podstate každého jedla, ktoré potrebuje finálnu aciditnú bodku :)
7,90 

VYPREDANÉ

Aceto balsamico tradizionale di Modena je intenzívny ohňostroj chutí vytvorený dlhoročným zrením hroznového muštu v stáročných drevených sudoch.
89,90 

VYPREDANÉ

Darčekový set v krabičke - svetový olivový olej Mimi Coratina a absolútne úžasné 12 ročné balsamico od Giuseppe Giusti. 2X 250ml
34,90 

VYPREDANÉ

Aceto balsamico 12 rokov staré v spojení s macerovanou dehydrovanou čiernou hľuzovkou tvorí dokonalú súhru pre vylepšenie jedla.
16,90 

VYPREDANÉ

VYPREDANÉ

Aceto balsamico di Modena IGP od Bonamini je každodenný pomocník v kuchyni či už pri príprave dresingov na šaláty alebo na prípravu varených jedál. Má charekteristickú sladko-kyslú chuť s nádychmi dreva.
7,90 

Zobrazuje sa všetkych 16 výsledkov